Wylicytuj gitarę! Pomóż Ukrainie!

Yapa to od zawsze przestrzeń do wspólnego przeżywania pięknych emocji: spotykamy się w gronie osób kochających piosenkę turystyczną, ale również wrażliwych społecznie.

Od miesiąca wszyscy śledzimy wojnę na Ukrainie i choć pomagamy indywidualnie, postanowiliśmy się zjednoczyć także w gronie Yapoholików. Dlatego wystawiamy na aukcję SPECJALNĄ YAPOWĄ GITARĘ!

LICYTUJ NA ALLEGRO!

 

To instrument marki FENDER (gitara klasyczna), na której podpiszą się tegoroczni yapowi wykonawcy:

Shantażyści ,Grupa na swoim, Apolinary Polek, Dnieje, Paraluzja, Kuba Blokesz i Chwila Nieuwagi.

Instrument trafi do osoby, która zaproponuje najwyższą cenę, a cała kwota licytacji trafi na konto Polskiej Akcji Humanitarnej w ramach SOS Ukraina. Nasz wschodni sąsiad już ponad miesiąc broni swojej niezależności, a każdy grosz przeznaczony na wsparcie walczących i pomoc humanitarną dla ofiar tej wojny jest na wagę złota. Aukcja ma charakter wyłącznie charytatywny. Jako festiwal nie pobieramy żadnej prowizji, nie pobiera jej także Allegro. Polska Akcja Humanitarna to sprawdzona organizacja, która pomocą humanitarną zajmuje się od lat. Zachęcamy więc do licytacji tego niepowtarzalnego i wyjątkowego upominku. Masę pięknych wspomnień, a dla obywateli Ukrainy nieoceniona pomoc.

Gitarę możecie licytować do godz. 19 w niedzielę 27 marca.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2020 OSPPT YAPA. All rights reserved. | See Privacy Policy.