18. MUSZYNA? NATURALNIE! [TRANSMISJA]

Jesteśmy pewni, że nikt, kto choć raz pojawi się na Śpiewankach nie ma problemu z planami na 2 weekend sierpnia! W tym roku również spotkamy się w bazie namiotowej SKPB Łódź w Muszynie – Złockie, na najbardziej wyjątkowym festiwalu w Polsce!

W tym roku TKM Śpiewanki w Muszynie odbędzie się między 10 a 12 sierpnia!

Cym jest TKM Śpiewanki w Muszynie?

Śpiewanki to zupełnie wyjątkowy festiwal. To tak naprawdę spotkanie publiczności i artystów w górach – wspólne śpiewanie, rozmowy do rana i wspólne ogniska. Brak tu sceny jaką znacie – jest scena turystyczna oddzielona od publiczności świecami. Nie ma widowni jaką pamiętacie z innych wydarzeń- do jej stworzenia wykorzystane jest łagodne zbocze górskiego stoku z prowizorycznym zadaszeniem. Wszystko dzieje się w bazie Łódzkiego SKPB w Muszynie – Złockie, gdzie nie ma ani prądu, ani światła. Warunki są prawdziwie górskie. Od ostatniego miejsca z cywilizacją dzieli wszystkich 20 minut drogi górskim szlakiem. Warto jednak przejść tę drogę!

Kto występuję na Śpiewankach?

Na Śpiewankach może wystąpić każdy! To, że każdy koncert ma swoich głównych i zaproszonych muzyków, nie oznacza, że rezygnujemy z formy śpiewanek. Każdy przecież może usiąść z gitarą i zaśpiewać swoje, lub pożyczone utwory – dokładnie tak jak dzieje się to na zwykłych śpiewankach.

Transmisja live!

Mimo braku prądu i problemów z internetem co roku udaje się prowadzić transmisję audio do internetu z tego, co na śpiewankowej scenie się dzieje. Link do niej będzie udostępniony na stronie Yapy i na profilu Śpiewanek na FB.

Program 18. Śpiewanek

Na tegorocznych Śpiewankach wystąpią między innymi:
 ADSU
 Rado Barłowski art
 Bractwo Wiecznego Natchnienia
 Celtic Tree
 Grupa Na Swoim
 Tomek Jarmużewski
 Krzysztof Jurkiewicz (Słodki Całus od BubyFormacja)
 Małgorzata Lipińska z zespołem
 Nocny Lot
 Myszy i Ludzie (muzycy z zespołu Na Bani)
 Bartosz Pelton Zalewski
 Irena Salwowska
 Zbigniew Siudy (Siudma Góra)
 Krzysztof Słomczyński
 Z tylu chmur

Tym razem TEMAT to „Naturalnie!”

Więcej zdjęć na profilu Śpiewanek: fb.com//tkmMUSZYNAzlockie
Dajcie znać, że będziecie na naszym WYDARZENIU!

Udział w śpiewankach nic nie kosztuje. Trzeba zapłacić jedynie za nocleg na bazie SKPB Łódź (pamiętajcie o namiotach, karimatach i śpiworach).

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2019 OSPPT YAPA. All rights reserved. | See Privacy Policy.