Muszyna na chybił – trafił

Śpiewanki w Muszynie to absoluty fenomen w dzisiejszych czasach. W czasach, w których festiwale muszą być głośne, kolorowe i masowe. Muszyna taka nie jest. To kameralne spotkanie w bazie namiotowej SKPB Łódź w Złockiem, do której co roku zjeżdżają się artyści i widzowie z całej Polski. Teoretycznie, żeby wziąć udział w koncertach. Jednak tylko teoretycznie, bo Śpiewanki bardziej przypominają granie i śpiewanie przy ognisku do białego rana. Scena jest umowna, a granicy między tymi, którzy występują, a tymi, który słuchają praktycznie znika. Warto tego doświadczyć, warto przeżyć i przyjechać na Muszynę. Na chybił – trafił, bo taki właśnie temat wybraliśmy na tegoroczny Tematyczny Konkurs Muzyczny.

Kto wystąpi?

Na Śpiewankach może wystąpić każdy! To, że każdy koncert ma swoich głównych i zaproszonych muzyków, nie oznacza, że rezygnujemy z formy śpiewanek. Każdy przecież może usiąść z gitarą i zaśpiewać swoje, lub pożyczone utwory. Dokładnie tak jak dzieje się to na zwykłych śpiewankach.

Program XIX TKM Śpiewanki Muszyna – Złockie

Agnieszka Stachura

Na tegorocznych Śpiewankach wystąpią między innymi:
Marek Andrzejewski
☑️ Celtic Tree
Zespół Dlaczego Nie
☑️ Gasta Mire
✅ Janek i Klanek
☑️ Tomek Jarmużewski
✅ Paweł Konopacki (Trio Łódzko-Chojnowskie)
☑️ Magda Mrówczyńska
Myszy & Ludzie
☑️ Nocny Lot
✅ Radek Partyka
☑️ Irena Salwowska
Z Tylu Chmur

Jak dojechać?

Dojazd na Muszynę jest prosty. Przede wszystkim dlatego, że publiczność Śpiewanek jest absolutnie wyjątkowa i chętnie zabiera na pokład swoich aut pasażerów. Jeśli jednak chcecie przyjechać sami, poniżej znajdziecie mapę.

DOJAZD NA MUSZYNĘ

Transmisja

Mimo braku prądu i problemów z internetem co roku udaje się prowadzić transmisję audio do internetu z tego, co na śpiewankowej scenie się dzieje. Link do niej będzie udostępniony na stronie Yapy i na profilu Śpiewanek na FB.

Więcej szczegółów

Więcej zdjęć na profilu Śpiewanek: fb.com//tkmMUSZYNAzlockie
Dajcie znać, że będziecie na naszym WYDARZENIU!

Udział w śpiewankach nic nie kosztuje. Trzeba zapłacić jedynie za nocleg na bazie SKPB Łódź (pamiętajcie o namiotach, karimatach i śpiworach).

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2019 OSPPT YAPA. All rights reserved. | See Privacy Policy.