Przed nami 45. YAPA

Wyciągajcie śpiewniki, strojcie gitary, dzwońcie do dawno niewidzianych znajomych, bo przed nami 45. Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA 2020.

Kolejny raz zapraszamy Was do Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej, tym razem między 13 a 15 marca. Tradycyjnie w trakcie 3 dni odbędą się 4 koncerty (koncerty konkursowe, koncert gwiazd i koncert laureatów). Sprzedaż karnetów i rezerwacja noclegów ruszy w połowie lutego. Szykujcie też swoje zdjęcia z ostatniego roku na kolejną edycję zabawy „Z YAPĄ mi do twarzy”.

Z dużym zaskoczeniem odkryliśmy, że to już po raz 45. spotkamy się w żeby wspólnie uczestniczyć w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Mimo upływu lat staramy się jednak, żeby pewne rzeczy się nie zmieniały – możliwość posłuchania zarówno nowych zespołów, jak i tych dobrze znanych, niesamowita atmosfera tworzona przez publiczność i jej zwyczaje oraz okazja do często wzruszających spotkań wielu pokoleń. No i ważne – YAPA jest nadal jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie piosenki studenckiej, folkowej i poetyckiej. To nie tylko największy taki festiwal w Polsce, ale również najstarszy festiwal organizowany w Łodzi.

Już wkrótce będziemy ogłaszać, kto w tym roku wystąpi. Śledźcie informacje o naszym przeglądzie:

www.yapa.art.pl
youtube.com/user/ospptyapa
facebook.pl/ospptyapa
twitter.com/OspptYapa
instagram.com/ospptyapa

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2019 OSPPT YAPA. All rights reserved. | See Privacy Policy.