Skończyły się darmowe noclegi

Ponoć wszystko, co dobre szybko się kończy i tak też się stało z dostępną w tym roku pulą darmowych noclegów w warunkach turystycznych. Ci, którzy do tej pory odezwali się do naszej sekcji noclegi (noclegi@yapa.art.pl) w najbliższym czasie dostaną odpowiedzi na swoje wiadomości. Dla kolejnych osób niestety już nam nie wystarczy miejsc. Ze względu na Wasze duże zainteresowanie (co nas cieszy) sprawdzamy jeszcze możliwość udostępnienia dodatkowych miejsc, ale jak się pewnie domyślacie nie do końca to od nas zależy i nie możemy Wam tego obiecać. Jak najbardziej jednak do Łodzi przyjeżdżajcie, bo w pobliżu na pewno znajdziecie niedrogie opcje noclegowe (chociaż jednak już pewnie nie na karimatach – dla jednych to plus, dla innych minus). Niektórzy podobno też w trakcie YAPY w ogóle nie chodzą spać, albo ratują się krótkimi drzemkami przy stole w Cottonie – to dla najwytrwalszych.

Oto kilka propozycji, które możecie sprawdzić. Nie testowaliśmy ich, ale może podpowiedzi okażą się pomocne.

Z pewnością najbliżej Zatoki Sportu jest Boutique Hostel przy ulicy Stefanowskiego. To hostel bardzo nietypowy, ponieważ dysponuje pokojami jedno, dwu i trzyosobowymi. Plusem z pewnością jest to, że po wyjściu z Cottona nie musicie brać taksówki. No chyba, że przejście kilkuset metrów okaże się prawdziwym wyzwaniem. Szczegółów szukajcie pod adresem www.hotels24.com.pl.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe to z pewnością propozycja dla tych, którzy uwielbiają turystyczny klimat. Dwa miejsca w centrum miasta mogące pomieścić łącznie ok. 120 osób. Co ciekawe, w jednym z nich, przy ulicy Legionów kręcono niektóre sceny do filmu Vabank II, czyli riposta. Posiadacze odznaki „Zasłużony Działacz Turystyki” lub „Złotej odznaki PTSM” mogą liczyć na zniżki – www.yhlodz.pl.

Jeśli chcecie mieć blisko nie tylko na YAPĘ, ale również do centrum miasta, możecie wybrać Flamingo Hostel przy ulicy Sinkiewicza, która jest równoległa o słynnej ulicy Piotrkowskiej. Na kampus Politechniki Łódzkiej, bez najmniejszych problemów, dojedziecie tramwajami linii 10, a później 15, 17 lub 16. Mimo przesiadki zajmie Wam to około 15 minut. www.pl.lodz.flamingo-hostel.com

A może macie chęć na odrobinę lepsze warunki? Jeśli tak, to może 3 gwiazdki w hotelu Qubus? Tu znów plusem jest lokalizacja – skrzyżowanie alei Piłsudskiego z aleją Politechniki zapewnia nie tylko szybki dostęp do znanej sieciówki z fast foodem, ale też do Zatoki Sportu, czyli yapowego domu. 2 przystanki tramwajowej, albo góra 15 minut spacerem to dystans, który dzieli hotel z YAPĄ. www.qubushotel.com

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2019 OSPPT YAPA. All rights reserved. | See Privacy Policy.