Zgłoście się do konkursu

Możecie być jak Jerzy Filar, Elżbieta Adamiak, Olek Grotowski, Wolna Grupa Bukowina, EKT Gdynia, Wołosatki, Robert Kasprzycki, Dom o Zielonych Progach i wielu innych, którzy zaczynali swoją karierę na yapowej scenie. Możecie też przy tym zostać sobą, bo to u nas ważne! Wystarczy… że wyślecie swoje zgłoszenie do naszego konkursu.

Kto chociaż raz był na YAPIE wie, że takiego debiutu można tylko pozazdrościć. Entuzjastyczna (i szczera – o tym trzeba pamiętać) publiczność, która szybko nauczy się tekstów Waszych piosenek. Ba! W wakacje zaśpiewa też je przy niejednym ognisku. Sprawna ekipa techniczna, która razem z realizatorami dźwięku sprawi, że będzie Was dobrze słychać. Kompetentne JURY, z którym spotkasz się po koncertach w Cottonie (a właśnie, zapomnielibyśmy o najlepszym klubie festiwalowym na świecie). Do tego kamery i ludzie, którzy sprawią, że Twój występ zobaczą znajomi (i nie tylko) na całym świecie. No i oczywiście możliwość zagrania na największym tego typu przeglądzie w Polsce. Nasza scena czeka właśnie na Was.

Zajrzyjcie do zakładki KONKURS. Tam znajdziecie regulamin i formularz zgłoszeniowy. MACIE CZAS DO 28 LUTEGO! Nie czekajcie do ostatniej chwili.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2019 OSPPT YAPA. All rights reserved. | See Privacy Policy.