Chrońcie swoje ekrany! Czyli wyjątkowy koncert na Yapie

Pora odsłonić karty. Tegoroczny program Yapy będzie wyjątkowy. Kluczem doboru zespołów były koncerty online, których przez ostatni rok mieliśmy niezliczoną ilość. Dlatego będziemy starać się pokazać te grupy, z którymi w sieci mieliście okazję obcować najrzadziej. Z pewnością jednym z takich zespołów jest Kuśka Brothers! Legenda turystycznego punk rocka, sławna grupa wokalno–taneczna, która od kilkunastu lat przyjeżdża do nas z Japonii, gdzie supportuje Beatę Kozidrak. Cieszymy się, że znaleźli dla nas czas w swym napiętym kalendarzu.

Występ Kuśki Brothers traktujemy jako swego rodzaju eksperyment. Trochę nie wyobrażamy sobie jak będzie wyglądać ich koncert bez papieru toaletowego rzucanego w stronę sceny. Jednak mamy nadzieję, że Wasze telewizory i komputery przez to nie ucierpią i nikomu nie przyjdzie do głowy, żeby rzucać w nie butelkami. Wyrazy swojego oburzenia i niezadowolenia będziecie mogli okazać w czasie transmisji – w komentarzach.

Kuśki wystąpią w sobotę 20 marca, podczas koncertu w Radiu Łódź.

Ostatni raz na Yapie Kuśka Brothers pojawili się w 2016 roku, dając wyjątkowy koncert. Do tej pory się po nim zbieramy i tłumaczymy zarządowi Expo Łódź.

3 komentarzy:
  1. Paweł
    Paweł says:

    A ktoś pamięta pierwszy występ Kuśki na Yapie? Czy tylko ja jestem takim dinozaurem? 😉
    Dalej na szlaki, dalej w świaaaaaaaaaaaaaaaaaaat! 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2020 OSPPT YAPA. All rights reserved. | See Privacy Policy.