Yapa wydarzeniem muzycznym roku!

Już sama nominacja do nagrody Plaster Kultury 2020 była dla nas mocnym i miłym zaskoczeniem. Nie spodziewaliśmy się, że głosami czytelników Plastra Łódzkiego, zeszłoroczna edycja Yapy, czyli Yapa Home Office, zostanie uznana za łódzkie wydarzenie muzyczne roku. A tak się właśnie stało. I chcieliśmy Wam za to serdecznie podziękować. Dziękujemy tym, którzy zechcieli oddać głos na tę wyjątkową edycję festiwalu.

Jest to tym bardziej miłe, że decyzja o przeniesieniu zeszłorocznego Przeglądu do sieci zapadła dosłownie na kilka dni przed samą imprezą. I jak się okazało, była to doskonała decyzja. Wskazuje na to nie tylko statuetka, ale przede wszystkim Wasza reakcja na nasze koncerty.

Oreada z płytą roku!

Przy okazji nie sposób nie wspomnieć, że statuetkę Plastra Kultury w kategorii „płyta roku” zgarnęli nasi przyjaciele – zespół Oreada, za krążek Mówili mi ludzie. To również wydawnictwo wyjątkowe, bo miało premierę na tydzień przed pierwszym lockdownem. Oreada musiała odwołać całą swoją trasę koncertową. Nie przeszkodziło to jej podbić serca słuchaczy. Nasze również. Oreada była także jednym z zespołów, które zagrały na Yapie Home Office. Mamy nadzieję, że spotkamy się już niedługo – na żywo. Wierzymy w to głęboko.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2020 OSPPT YAPA. All rights reserved. | See Privacy Policy.