Dom o Zielonych Progach i Tomek Lewandowski!

Chyba nie znamy osób, które nie ucieszyłyby się na te informacje – Dom o Zielonych Progach oraz Tomek Lewandowski &  SzeSzeMa to kolejni wykonawcy tegorocznej YAPY.

Dom o Zielonych Progach z Moniką Madej

Pewnie nie ma takiej opcji, żebyście nie słyszeli o zespole Dom o Zielonych Progach, prawda? Zostanie tyle gór, czy Gór mi mało, Łemata to tylko przykłady ich piosenek, które zaczęły żyć własnym życiem na szlakach, przy ogniskach i wszędzie tam, gdzie ktoś spontanicznie wyciąga gitarę. 17 lat temu niedługo po powstaniu grupy wystąpili na YAPIE i zgarnęli pierwsze miejsce i nagrodę publiczności. I jedno jest pewne – od tamtej pory publiczność (nie tylko yapowa) ich kocha. Znamy ich też z projektu poetycko-muzycznego „W górach jest wszystko co kocham”. Zagrają naprawdę w świetnym składzie, bo z Moniką Madej (z pierwszego składu zespołu) i Panią Wiosną. Gwarantujemy, że to będzie naprawdę dobry koncert, na który razem z Wami czekamy.

Tomek Lewandowski &  SzeSzeMa to projekt muzyków, którzy pochodzą z Bielska – Białej, znają się od wielu lat i już nie raz wspólnie koncertowali. Między innymi pod koniec zeszłego roku w Piwnicy pod Baranami – ten występ został zarejestrowany i miło nam ogłosić, że na YAPIE płyta „5/12/2018” będzie miała swoją premierę. Tomka na YAPIE znamy dobrze i ważne, że nigdy nie staliśmy się dla niego kartką z kalendarza, a w wręcz przeciwnie – chętnie do nas wraca ze swoim repertuarem z kręgu piosenki poetyckiej i balladowej nie zapominając też o tradycji bluesowej i jazzowej.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2019 OSPPT YAPA. All rights reserved. | See Privacy Policy.