Yapowy przewodnik

Już naprawdę niedługo widzimy się na YAPIE. Dlatego przygotowaliśmy dla Was mały przewodnik. Mamy nadzieję, że dzięki niemu odpowiadamy na Wasze zadane i te niezadane pytania. Zwróćcie uwagę na zasady bezpieczeństwa. To dla nas niezwykle ważne, żeby YAPA była imprezą bezpieczną i taką, na którą będziecie chcieli wracać.

MIEJSCA NA TRYBUNACH I NA PŁYCIE

Na płycie będą tradycyjne ławeczki i wykładzina. Bywalcy YAPY podpowiadają, że warto zabrać ze sobą coś miękkiego do siedzenia. Na trybunach usiądziecie na krzesełkach z oparciami. W trakcie wieczornych koncertów macie wstęp tylko do miejsc, gdzie macie wykupione karnety. Nie sprzedajemy więcej karnetów niż mamy miejsc siedzących więc zakładamy, że się zmieścimy. Dzieci do lat 6 wchodzą ze swoim rodzicem lub prawnym opiekunem tam, gdzie ma wykupiony karnet.

KARNETY

Żeby odebrać zarezerwowany karnet zgłaszacie się z wydrukowanym potwierdzeniem przelewu do Biura w Zatoce Sportu. W piątek od godz. 14:00 i przed koncertami. W tym samym miejscu będziecie mogli kupić karnety. Pamiętajcie, że przyjmujemy płatności tylko gotówką. Nie jesteśmy w stanie Wam na 100% zagwarantować, że karnety w którymś momencie się nie skończą, więc nie czekajcie do ostatniej chwili. Pamiętajcie, że nie ma możliwości zakupienia karnetu na wybrany koncert. Przy wejściu dostaniecie opaskę festiwalową, dzięki której będziecie mogli wchodzić na koncerty. Dbajcie o nie, choć raczej trudno je zerwać.

NOCLEGI

Jeśli macie zarezerwowany nocleg to zgłoście się po karty noclegowe do sekcji noclegów. Od godz. 14:00 w piątek, w Zatoce Sportu.

PARKINGI

Przy Zatoce Sportu jest otwarty płatny parking (cena nie jest duża). Co jednak ważne – na parking można wjechać tylko do 22:00, wyjeżdżać można przez cały czas. Po 22:00 na parking z Zatoki Sportu będzie można wejść tylko po okazaniu biletu parkingowego. Ochrona obiektu wpuści na teren parkingu tylko kierowce, który będzie mógł wyjechać samochodem. Pasażerów będzie mógł odebrać po opuszczeni parkingu od strony al. Politechniki.

JEDZENIE

Zapraszamy Was do restauracji Zatoka Smaku, zlokalizowanej jak łatwo się domyślić w Zatoce Sportu. Restauracja będzie dla Was dostępna w trakcie wszystkich koncertów, więc jest szansa, że nawet późno w nocy uda Wam się coś zjeść. W zeszłym roku przetestowaliśmy – kanapki, sałatki, dania na ciepło i inne potrawy są smaczne i w dość przystępnych cenach.

Przypominamy, że na salę nie można wnosić między innymi:
– szklanych butelek,
– napojów  alkoholowych,
– napojów bezalkoholowych o pojemności powyżej 0,5 litra.

Na salę można wnosić jedzenie (kanapki, owoce itp.)

CO W WOLNYM CZASIE?

Klub Festiwalowy Cotton, zwiedzanie Łodzi i wspólne śpiewanie.

DO ZOBACZENIA!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2019 OSPPT YAPA. All rights reserved. | See Privacy Policy.