Z YAPĄ mi do twarzy – konkurs

Wiemy, że niektórzy zbierają zdjęcia przez cały rok więc kolejny raz ogłaszamy konkurs „Z YAPĄ MI DO TWARZY”. Czekamy na Wasze zdjęcia w yapowych koszulkach, czy z yapowymi szalikami. Pokażcie, gdzie dociera YAPA. Z naszych doświadczeń z poprzednich lat wynika, że YAPA dociera naprawdę wszędzie. Jeśli zatem od poprzedniego przeglądu odwiedziliście jakieś ciekawe miejsce, przebyliście w koszulce YAPY wiele kilometrów, albo Wasze zdjęcie jest zwyczajnie interesujące to podzielcie się nim z innymi! Zasady są proste – wrzucacie zdjęcie na stronie wydarzenia na facebooku albo przesyłacie je nam i zbieracie „lajki”. Nagradzamy zdjęcia z największą ilością „polubień” a dodatkowo wyróżnimy zdjęcia wyjątkowe, które pokazują, że byliście naprawdę daleko, albo w miejscu zdecydowanie nieszablonowym. Proste? Proste! Pytania? Piszcie na publicznosc@yapa.art.pl.

Regulamin konkursu „Z YAPĄ MI DO TWARZY”
1. Konkurs „Z YAPĄ MI DO TWARZY” organizowany jest w ramach 44. Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA 2019.
2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto jednocześnie w dniu zakończenia konkursu ma wśród polubionych stron na Facebooku profil: Osppt YAPA.
3. Celem konkursu jest pokazanie, w jak różne miejsca dociera YAPA.
4. Konkurs trwa od 12.02.2019 do 03.03.2019. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na stronach organizatora do 06.03.2019:
www.yapa.art.pl oraz https://www.facebook.com/ospptyapa.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy opublikować zdjęcie w koszulce YAPY bądź z szalikiem YAPY na stronie wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook lub wysłać je pod adres publicznosc@yapa.art.pl (wtedy w imieniu osoby biorącej w konkursie organizatorzy opublikują na stronie wydarzenia zdjęcie).
6. Wygraną w konkursie są karnety na 44. Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA 2019. Jedno zdjęcie może w ramach wygranej otrzymać maksymalnie 1 karnet.
7. O wygranej decyduje liczba „polubień” pod zdjęciem na stronie wydarzenia.
8. Organizator może przyznać dodatkowe nagrody w przypadku zaprezentowania na zdjęciu miejsca wyjątkowo odległego od miejsca organizacji YAPY, wyjątkowo ciekawego, bądź zdjęcia zabawnego w formie.
9. YAPA będzie się chwaliła zdjęciami z konkursu wszem i wobec. Dlatego właśnie przesłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego publikowanie przez organizatorów między innymi na stronie www.yapa.art.pl, w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram itp), na telebimie, w trakcie trwania Przeglądu, a także na innych nośnikach promujących YAPĘ.
10. W sprawach spornych ostateczna decyzja należy do organizatora konkursu.

Osoby uczestniczące w konkursie wyrażają dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku w celach związanych z organizacją konkursu, promocją przeglądu oraz marek sponsorów i partnerów wydarzenia. Administratorem danych osobowych oraz podmiotem zarządzającym danymi jest Studencki Klub Turystyczny PŁazik z siedzibą w Łodzi przy al. Politechniki 9. Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej lub drogą elektroniczną: rodo@plazik.pl. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dotyczy danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2019 OSPPT YAPA. All rights reserved. | See Privacy Policy.