Yapa 2020 przełożona

Drodzy Yapowicze!

Jest nam wyjątkowo ciężko przekazywać taką informację. W związku z sytuacją epidemiologiczną i zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Wojewoda Łódzki cofnął dzisiaj zgodę na organizację imprezy masowej. Dlatego w trosce o Wasze bezpieczeństwo, nie możemy zorganizować Yapy w ten weekend.

Nie oznacza to jednak, że rezygnujemy z jej organizacji. Dołożymy wszelkich starań, żeby znaleźć inny, dogodny termin, o którym poinformujemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Zarezerwowane już karnety zachowają ważność. Jeśli jednak chcecie zwrotu pieniędzy, zostaną one zwrócone.

Prośby o zwrot pieniędzy za zarezerwowany karnet prosimy wysyłać na adres zwrot@yapa.art.pl, podając w treści maila imię, nazwisko, numer rezerwacji, a także numer konta z którego została dokonana wpłata. W odpowiedzi zostaną odesłane dalsze szczegóły.

Anulowane zostały również wszystkie darmowe noclegi przygotowane przez organizatorów.

 

Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy. Prosimy je kierować na adres publicznosc@yapa.art.pl.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się jak najszybciej.

Komitet Organizacyjny
45. OSPPT YAPA 2020

3 komentarzy:
 1. Sławek K.
  Sławek K. says:

  No tak coś czułem. Szkoda, chyba wszyscy trochę spanikowali, ale rozumiem, że to niezależne od was. Karnet zostawiam, bo mam nadzieję, że Yapa w tym roku się odbędzie. kiedy ogłosicie nowy termin?

  Odpowiedz
  • Ola
   Ola says:

   Myślę, że na kolejny termin zostanie podany po uzgodnieniu z Łódzkim Wojewoda..Jeśli pisze Pan o panice to raczej Pan nie czuje powagi sytuacji..chodzi o to żeby jej uniknąć…aprowizacja podczas Yapy, stykanie z żywnością,środki ostrożności trzeba podjąć…jednakże przykro mi ze na razie termin Yapy został odwołany…pozdrawiam

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2020 OSPPT YAPA. All rights reserved. | See Privacy Policy.