Yapa w 4K!

Co roku robimy wszystko, żebyście YAPĘ mogli śledzić z każdego miejsca na świecie (chociaż wolimy wszystkich przyjaciół spotkać na osobiście). Warunkiem jest oczywiście dostęp do Internetu. Dzięki temu nawet jeśli jesteście za granicą, musieliście zostać dłużej w pracy, jedziecie tramwajem, czy siedzicie w Cottonie, możecie śledzić każdą chwilę Yapy! Sami wybieracie, jak Wam najwygodniej. Na facebooku, youtubie, w radiu (88,8 MHz lub www.zak.lodz.pl), czy bezpośrednio ze strony www.yapa.art.pl.

Wszystko dzięki pracy kilkudziesięciu osób – operatorów kamer, realizatorów dźwięku, reżysera, reporterów i prezenterów. Dzięki nim będziecie mogli zajrzeć na backstage, posłuchać wywiadów z artystami i zobaczyć każdy najdrobniejszy szczegół koncertów na scenie. Centrum Multimedialne PŁ, SR Żak PŁ oraz wolontariusze starają się, żeby kolejna YAPA była dla Was niesamowitym wydarzeniem nawet jeśli nie uda Wam się dotrzeć. Niektórzy twierdzą, że nawet przed ekranem komputera, czy smartfona czują się jakby byli w Zatoce Sportu.

W tym roku chcemy Wam udostępnić jeszcze lepszą jakość transmisji – 4K (czyli ultra HD). To coś, czego jeszcze nie mieliśmy. Dodatkowo będziemy dysponować jeszcze lepszym sprzętem niż do tej pory. Centrum Informatyczne PŁ udostępnia nam sieć światłowodową, dzięki której transmisja będzie w ogóle możliwa.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2020 OSPPT YAPA. All rights reserved. | See Privacy Policy.