Zarezerwuj karnet i nocleg!

W ostatnich latach nieustannie pracujemy nad tym, żeby nasz przegląd był nie tylko najlepszym miejscem na świecie, gdzie panuje niespotykana nigdzie indziej atmosfera. Staramy się też, żeby te 3 dni dni były przede wszystkim bezpieczne. Analizujemy przepisy, konsultujemy się z odpowiednimi służbami, żeby nie tracąc wypracowanego przez kolejne pokolenia organizatorów charakteru tego wspaniałego święta piosenki poetyckiej, studenckiej i turystycznej, wszystko przebiegało prawidłowo i żebyście czuli się dobrze.

Dlatego w tym roku udostępniamy dla Was 2 rodzaje karnetów: z miejscami na trybunach (za 45 złotych) i z miejscami na płycie (55 złotych). Podział na miejsca obowiązuje na koncertach wieczornych (w piątek i sobotę). Co warto zaznaczyć, miejsca na trybunach mają siedzenia z oparciami. Tradycyjnie kupujecie karnet na cały przegląd, nie sprzedajemy wejściówek na pojedyncze koncerty (bo wiemy, że i tak chcecie z nami zostać dłużej). Taki podział wprowadzamy ze względu na wymogi bezpieczeństwa imprez masowych. Dzieci do lat 6 wchodzą darmo, bo czym skorupka za młodu nasiąknie… Zachęcamy Was do skorzystania z wygodnej formy zakupu karnetów – przez internet za pomocą formularza. Rezerwujecie karnet, robicie przelew i odbieracie swój karnet mając ze sobą potwierdzenie przelewu tuż przed koncertami. Jeśli ktoś woli tradycyjną formę to oczywiście karnety będzie można też kupić przed wejściem na YAPĘ w Zatoce sportu, ale zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji, bo nie możemy zagwarantować Wam, że zwłaszcza karnety na płytę będą jeszcze dostępne. Ci, którzy byli z nami w poprzednich latach wiedzą już, że na terenie przeglądu poruszamy się w opaskach, które dostaniecie przy wejściu. Szczegóły znajdziecie w naszej zakładce KARNETY. Pamiętajcie, że już wkrótce na antenie Studenckiego Radia Żak PŁ będziecie mogli wygrać darmowe zaproszenia na YAPĘ!

W zakładce NOCLEGI znajdziecie szczegóły dotyczące darmowych noclegów. Spodziewajcie się warunków turystycznych stąd obowiązkowo zabieracie ze sobą karimatę i śpiwór. W pakiecie oferujemy świetne towarzystwo, kompanów do wspólnego śpiewania przy gitarach i pewnie czasem nieprzespane noce (bo 2 wcześniejsze elementy gwarantują, że spać się zwyczajnie nie chce). Ilość miejsc jak się domyślacie jest ograniczona zatem zachęcamy, żeby jak najszybciej skontaktować się z naszą sekcją odpowiedzialną za tę część przeglądu wysyłając mail zawierający imię i nazwisko, liczbę miejsc noclegowych, termin noclegów pod adres noclegi@yapa.art.pl. Żeby skorzystać z noclegów musicie mieć wykupiony karnet.

Do zobaczenia w najlepszym (i przy okazji bezpiecznym) miejscu na świecie, czyli na 44. Ogólnopolskim Studenckim Przeglądzie Piosenki Turystycznej YAPA 2019!
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2019 OSPPT YAPA. All rights reserved. | See Privacy Policy.